/Files/images/Шевченко 1.pngУже пройшло аж 200 літ,
Як Кобзаря в живих не стало.
Його безсмертний «Заповіт»
Окрилив поколінь немало.

Бо кожне слово в нім бринить, Сльозою в серце западає.Душа Шевченкова болить,За Україну вболіває.

1814 рік. Місяць березень. День 9-ий. Для пана Енгельгардта народилася ще одна кріпацька душа, а для українського народу – захисник правди і волі.Сьогодні ми святкуємо 200-річчя з дня народження нашого поета й художника, нашого генія, Пророка України Тараса Григоровича Шевченка. Усі, кому дорога наша Україна, її Свобода і Незалежність, за яку в різні неблагополучні часи так багато загинуло наших кращих синів і дочок, в тому числі і Небесна Сотня, це свято відзначають із великим почуттям патріотизму. І в тому, що ми здобули незалежність, є найбільший внесок його, Шевченка. Ми відстоювали, відстоюємо тепер і будемо відстоювати свободу до кінця, а його «Кобзар» був, є і буде бойовою піснею на нашому праведному шляху. Сьогодні як ніколи, він є для нас і Батьком Тарасом, натхненним голосом цілого народу, і будителем нації, і її Пророком. Шевченко став предтечею нашої державності.Україна святкує кожен день народження Кобзаря як справді національне, державне свято. Ця особистість становить для нашого народу його славу, велич і національну гордість.

/Files/images/Шевченко 2.png

6 березня 2014 року в районному Будинку культури відбулися урочистості, присвячені 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.- Духовні отці поблагословили наш захід.- Переможці районного туру ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, а саме: учні Рожнівського НВК, Кутської, Старокутської, Хімчинської ЗОШ І-ІІІ ст. та Соколівської ЗОШ І-ІІ ст., – поклали квіти до пам’ятника геніального поета України.

У проведенні Свята взяли участь:

1. Вокальні ансамблі «Дивоцвіт», «Ровесник», «Первоцвіт»Середньоберезівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Керівник Анничка Гнатищак)

2. Група бандуристів «Ліра» Косівської школи мистецтв(Керівник Світлана Лозован)

3. Кращі солісти, у виконанні яких прозвучали пісні на слова Т.Шевченка: - Оксана Ільницька, учениця 11-Б класу Середньоберезівської ЗОШ І-ІІІ ст. - Степан Подюк, учень 5 класу Кобаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів; - Софія Перегінець, учениця 7 класу Косівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

4. Кращі читці навчальних закладів району:- Віталія Семин – учениця 11 класу Стопчатівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;- Володимир Будз – учень 10 класу Кобаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;- Віталій Равшер – учень 6 класу Кобаківської ЗОШ І-ІІ ступенів;- Роман Підлетейчук – учень 9 класу Соколівської ЗОШ І-ІІ ступенів;- Василь Сидорак – учень 9 класу Прокуравської ЗОШ І-ІІ ступенів;- Вадим Глібчук – учень 6 класу Старокутської ЗОШ І-ІІІ ступенів;- Антоніна Лепкалюк - учениця 7 класу Старокутської ЗОШ І-ІІІ ступенів;- Ілона Захарук – учениця 10 класу Уторопського НВО;- Ірина Деблюк – учениця 10 класу Косівського НВК;- Микола Петращук – учень 9 класу Брустурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;- Вікторія Злочанська – учениця 7 класу Хімчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів;- Ірина Радиш – учениця 10 класу Рожнівськогго НВК;- Катерина Гавриш – учениця 5 класу Косівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5. У програмі урочистостей були: - Інсценівка «Музи пророка» – виконали учні Вербовецької ЗОШ І-ІІ ступенів; - Композиція Розрита могила» – виконали учні Старокутської ЗОШ І-ІІІ ступенів; - Літературна композиція за Ігорем Маковійчуком «До чого ми доборолись» – виконала Мар’яна Гурей, учениця 11 класу Старокутської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/Виступ 1.jpgВокальний ансамбль «Дивоцвіт»

/Files/images/Виступ 2.jpgГрупа бандуристів «Ліра»

/Files/images/Виступ 3.jpgТ.Шевченко «Триптих». Читає Віталія Семин

/Files/images/Виступ 4.jpgВікторія Злочанська. Власні роздуми «Коли я читаю Шевченка»

/Files/images/Виступ 5.jpgСтепан Подюк виконує пісню «Було колись в Україні»

Свято закінчилося духовним гімном « Боже, великий, єдиний… »

(Оксана Ткачук, методист РМК)


Шановні освітяни!

/Files/images/nr.jpg

Наближається до завершення 2013-ий рік – рік сподівань, планів, розчарувань, тривог і нових надій. За кілька годин годинники усього світу покажуть перші секунди 2014-го й відкриють перед нами новий часопростір.

Чого ми б хотіли для себе?

Не помилимося, коли скажемо: миру в душі, щирості сердець, натхнення й наполегливості в праці, мудрості влади, добробуту в сім’ях і благословення новонародженого Сина Божого для рідної України.

Молитовно здіймаємо до Нього руки і просимо: «Ісусе! Вислухай нас: пошли радість засмученим, надію – зневіреним, процвітання – державі, щасливе майбутнє – нашим дітям. Почуй нас Господи!»

Сподіваючись на Його милість, сердечно бажаємо і дітям, і дорослим:

Тож хай в році новім
При святому Різдві
Всі мрії збуваються –
Давні й нові!
І як тим пастушкам,
Хай вам ангел щоднини
Приносить в домівку
Лиш добрі новини!
З новим 2014-им роком!

З Різдвом Христовим, дорогі краяни!

/Files/images/nr1.jpg


Зміни до річного плану закупівель на 2013 рік


Повір у себе!

У рамках соціальних ініціатив Президента України

В. Ф. Януковича “Діти – майбутнє України”.

7 листопада 2013 року відділом освіти спільно з центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді організовано та проведено IX фестиваль творчості для дітей з особливими потребами “Повір у себе!”. У святі взяли участь 70 дітей з усіх куточків району. З привітальними словами звернулися о. І. Близнюк, о. Ю. Корпанюк, заступник голови районної ради В. Жмендак, завідувач сектору у справах сім`ї, молоді та спорту М. Мельничук, головний спеціаліст відділу освіти з охорони дитинства Р.Угляр, голова районної асоціаціації інвалідів М. Смєлік. Фестиваль розпочався святковим концертом, який підготували його учасники з номінації “Музичне мистецтво” та “Літературна творчість”. Гості свята отримали надзвичайне задоволення, оглядаючи творчі роботи дітей з номінації “Образотворче мистецтво” та “Декоративне-прикладне мистецтво”. Вишиті картини, рушники, серветки, мальовані акварельними фарбами картини, витинанки, вироби з бісеру, навіть проекти архітектурних споруд та чудернацьких машин з конструктора – чого тільки не було на виставкових столах.

/Files/images/pov1.jpg

Відділом освіти, відповідно до програми “Турбота про дитину”, для заходу було придбано призи на суму 4500 грн. Свято завершилось врученням кожному учаснику фестивалю грамот, цінних подарунків та святковим обідом.

Хочеться висловити щиру вдячність, насамперед дітям за те що, незважаючи на ті обставини, які склались у їхньому житті, вони все ж таки подолали усі труднощі, підготували власні роботи, а найголовніше - ПОВІРИЛИ У СЕБЕ!

/Files/images/pov2.jpg

/Files/images/pov3.jpg

/Files/images/pov4.jpg

/Files/images/pov5.jpg

Головний спеціаліст відділу освіти з охорони дитинства Р.П. Угляр


Увага! Увага! Увага!

15 листопада 2013 року в приміщенні відділу освіти косівської райдержадміністрації (кабінет заступника начальника відділу освіти) відбудуться відкриті конкурсні торги на закупівлю робіт"Реконструкція плавального басейну в Рожнівському навчально-виховному комплексі «Гуцульщина» ім.Ф. Погребенника Національного університету "Києво-Могилянська академія" с. Рожнів Косівського району Івано-Франківської області"

Завантажити документацію конкурсних торгів


Почалася реєстрація на пробне тестування-2014

Бажаючим пройти пробне тестування, необхідно з 01 листопада до 30 листопада 2013 року зареєструватися, дотримуючись усіх вимог, на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ІФРЦОЯО) www.test.if.ua та оплатити участь у пробному тестуванні в банківських установах України, уважно перевіривши квитанцію про оплату у частині призначення платежу.

Вартість пробного тестування з одного предмета – 93 грн.

Під час реєстрації потрібно обрати місто проходження пробного тестування із запропонованого переліку. Про свої пункти пробного тестування кожен може дізнатись з інформаційної сторінки на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua «Особистий кабінет учасника ПЗНО» після 7 лютого 2014 року.

Додаткову інформацію про зовнішнє незалежне оцінювання можна отримати за телефонним номер ІФРЦОЯО 0342-75-09-75(багатоканальний номер «гарячої лінії»).

Кiлькiсть переглядiв: 965