Н А К А З

25.08.2020 м. Косів № 77-з

Про проведення конкурсу
на посаду керівника Кутського ліцею

Відповідно до статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», згідно пункту 3 Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Косівської районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням Косівської районної ради від 25 червня 2020 року № 700-25/2020, у зв’язку із припиненням 21 серпня 2020 року трудового договору з директором Кутського ліцею Юсипчуком Лук’яном Петровичем

НАКАЗУЮ:

1. Провести конкурс на посаду керівника Кутського ліцею Косівської районної ради Івано-Франківської області.

2. Оголошення про проведення конкурсу оприлюднити на офіційних веб-сайтах засновників: Косівської районної ради, відділу освіти Косівської райдерж-адміністрації, Кутської селищної ради, та на веб-сайті Кутського ліцею 26.08.2020 року.

3. Подати звернення до Косівської районної ради про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду керівника Кутського ліцею Косівської районної ради Івано-Франківської області.

4. Призначити Володимира Лаврука, головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації, уповноваженою особою для прийняття документів від претендентів на посаду керівника Кутського ліцею Косівської районної ради Івано-Франківської області.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Козьменчук

Кiлькiсть переглядiв: 445