Н А К А З

14.07.2020 м. Косів № 67-з

Про проведення конкурсу
на посаду керівника
Лючківської гімназії

Відповідно до статті 39 «Закону України «Про повну загальну середню освіту», згідно пункту 3 Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Косівської районної ради Івано-Франківської області (нова редакція), затвердженого рішенням Косівської районної ради від 25 червня 2020 року № 700-25/2020, у зв’язку із припиненням 03 липня 2020 року трудового договору з директором Лючківської гімназії Васкул Ганною Дмитрівною

НАКАЗУЮ:

1. Провести конкурс на посаду керівника Лючківської гімназії Косівської районної ради Івано-Франківської області.

2. Оголошення про проведення конкурсу оприлюднити на офіційних веб-сайтах засновників: Косівської районної ради, відділу освіти Косівської райдерж-адміністрації, Лючківської сільської ради, та на веб-сайті Лючківської гімназії 15.07.2020 року.

3. Подати звернення до Косівської районної ради про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду керівника Лючківської гімназії Косівської районної ради Івано-Франківської області.

4. Призначити Володимира Лаврука, головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації, уповноваженою особою для прийняття документів від претендентів на посаду керівника Лючківської гімназії Косівської районної ради Івано-Франківської області.

5. Службі управління персоналом (В.Лаврук) до 10.08.2020 подати на затвердження варіанти відповідей до тестових питань та перелік ситуаційних завдань.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Козьменчук

Кiлькiсть переглядiв: 233