Н А К А З

21.08.2020 м. Косів № 76-з

Про проведення конкурсу
на посаду керівника
Смоднянської гімназії

Відповідно до статті 39 «Закону України «Про повну загальну середню освіту», згідно пункту 3 Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Косівської районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням Косівської районної ради від 25 червня 2020 року № 700-25/2020, у зв’язку із створенням нового закладу загальної середньої освіти – Смоднянської гімназії Косівської районної ради Івано-Франківської області (рішення Косівської районної ради від 20 серпня 2020 року № 722-26/2020) та її реєстрацією 21.08.2020 у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

НАКАЗУЮ:

1. Провести конкурс на посаду керівника Смоднянської гімназії Косівської районної ради Івано-Франківської області.

2. Оголошення про проведення конкурсу оприлюднити на офіційному веб-сайті засновника – Косівської районної ради та веб-сайті відділу освіти Косівської райдержадміністрації 25.08.2020 року.

3. Подати звернення до Косівської районної ради про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду керівника Смоднянської гімназії Косівської районної ради Івано-Франківської області.

4. Призначити Володимира Лаврука, головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації, уповноваженою особою для прийняття документів від претендентів на посаду керівника Смоднянської гімназії Косівської районної ради Івано-Франківської області.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Козьменчук

Кiлькiсть переглядiв: 692