Зразок ситуаційного завдання для проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти

(Додаток 4 до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Косівської районної ради Івано-Франківської області)

Ситуаційне завдання 1

До директора гімназії звернулися батьки учениці 8 класу з тієї причини, що однокласник їхньої дочки виставив у соціальній мережі відео, на якому зафіксоване її побиття іншими учнями.

Якими мають бути дії директора гімназії у цьому випадку?

Ситуаційне завдання 2

До директора гімназії звертається батько учня 9 класу з вимогою бути присутнім під час проведення державної підсумкової атестації.

Якою має бути відповідь директора гімназії?

Ситуаційне завдання 3

На наступний навчальний рік у ліцеї прогнозується зменшення кількості початкових класів, бо замість двох четвертих класів набирається тільки один перший. Таким чином один учитель початкових класів стає зайвим.

Якими мають бути у цій ситуації дії директора ліцею при розподілі попереднього тижневого навантаження на наступний навчальний рік?

Ситуаційне завдання 4

Один із працівників ліцею після закінчення щорічної основної відпустки не вийшов на роботу і не повідомив керівника про причину своєї відсутності. Через тиждень він прийшов на роботу, а свою відсутність пояснив тим, що відпочивав у одній із країн і через скасування авіарейсу не зміг вчасно повернутися додому.

Якими мають бути у цій ситуації дії директора ліцею по відношенню до цього працівника?

Кiлькiсть переглядiв: 1987